TimeAir Team

Už od roku 2001 jsme tým, který si jde za svým, ale hraje vždy fér. Smysl pro fair play pro nás není luxusem, ale životní i profesní samozřejmostí. Nebojíme se dát cestování nový rozměr.

Přinášíme do vašeho cestování komfort – časový, technický i komunikační. Neuslyšíte od nás, že je něco problém, protože raději hledáme řešení, než výmluvy.

Řídíme se důrazem na bezpečnost, pohodlí, flexibilitu a maximální kvalitu všech našich služeb.

Naše společnost je držitelem Osvědčení leteckého provozovatele číslo CZ-53 a Provozní licence č.10E k provozování obchodní letecké dopravy.

Profesionalita a kvalita jsou pro nás východiskem pro vše, co děláme. Pro Vás.

 
Narsarsuaq, Grónsko

With Respect

Náš vztah s klientem asi nejlépe charakterizuje slovo respekt. Naučili jsme se řídit pravidly hry, která si stanovíme. Ta si můžeme s každým klientem nastavit jinak. Co se však nemění, je naše naprostá zodpovědnost.

Ve vztahu s klientem se vždy snažíme o individuální, osobní přístup a garantujeme naprostou diskrétnost v každém okamžiku.

Na každého člena našeho teamu jsou kladeny vysoké nároky po stránce jeho profesionality. Život je ale o pocitech. Snažíme se proto, abyste kromě naší profesionality ocenili i individuální a lidský přístup založený na empatii.

Jsme připraveni poskytnout našim klientům jednorázové služby charterové letecké přepravy, ale také služby komplexní péče spojené s pořízením vlastního letadla a jeho následným provozem.

Pokračujte dále pro detailní nabídku našich služeb.

 
Ema na palubě Nextant 400XTi

Keep Playin’

Prvním zápasem to nekončí, ale teprve začíná. Chceme hrát dál! Víme, že za dobrým výsledkem stojí tvrdá práce. A víme, že postupovat vpřed lze někdy i přihráváním vzad.

TimeAir Charter Flights

Soukromé charterové lety jsou naší nejčastěji využívanou službou. Pomáhají Vám ušetřit čas a dostat se bezpečně, spolehlivě a pohodlně do cílové destinace. Dopravu zajišťuje naše flotila letounů Nextant, která je největší svého druhu mimo území Spojených států amerických. Letouny Nextant přitom nabízejí nejvyšší komfort cestování v kategorii lehkých jetů.

Na cestě vás bude doprovázet profesionální tým nejen na palubě, ale i v zázemí – v obchodním oddělení, cateringu i handlingu. Chceme, abyste se na kvalitu našich služeb mohli spolehnout od počátku do konce Vaší cesty.

GreytScale Program

Další možností, jak cestovat pod našimi křídly, je koupě vlastního letounu. Náš unikátní GreytScale program Vám pomůže nejen se samotnou koupí a veškerými související kroky, ale především s tím, co bude následovat. Většina klientů, kteří se rozhodnou pro koupi vlastního letadla, jej však obvykle využívá jen v omezené míře a hledá tak možnosti, jak ekonomicky vytěžit jeho potenciál a především pokrýt fixní náklady spojené s vlastnictvím letounu.

GreytScale program je koncipován tak, že umožňuje využití soukromých letadel pro námi poskytované charterové lety a nabízí tak nejvyváženější model vlastnictví letounu. Sjednocený design všech letounů, jejichž provoz zajišťujeme, je pak v tomto směru předností.

 
Narsarsuaq, Grónsko

Move On

Jdete do toho s námi? Ozvěte se.

Time Air, s.r.o.
Letiště Praha Ruzyně
Terminál 3 - PO Box 111
160 08 Praha 6
Tel: +420 220 117 057
Fax: +420 220 117 058
24hr Hotline: +420 770 148 730
E-mail: time@timeair.cz


Jsme hrdým partnerem rugby týmu RC Slavia Praha.

 
Odbavení Nextant 400XTi, Handling Time Air